Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Dijital çağın ihtiyaçlarına yönelik, nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile yola çıkan , yurt dışında güçlü iş ağına sahip YönAst Eğitim & Danışmanlık, işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile bir çok farklı pozisyon ve özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas bir pozisyonda,istihdam taleplerine yanıt vermektedir.

İhtiyaçlara yönelik kurumsal eğitimler vererek sektördeki bu açığı kapatmayı hedefliyoruz. Özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas pozisyonlarda daha detaylı eğitimler vermekteyiz. Tüm sektörler için, başarılı eğitmenlerle çalışıp, gelişmeye devam ediyoruz.

 

Sektör konusunda en zor kazanılan tecrübeyi, uzun yıllarca biriktirmiş ve bilgisi ile deneyimlemiş uzmanlarımızdan dinlemenizi ve onlara danışmanızı sağlıyoruz. Kendinizi ve kariyerinizi geliştirip, bir sonraki adıma hızlıca geçip, yol almanıza destek oluyoruz.

Alanında uzman kişiler ile mesleki anlamda birçok soruya yanıt arayan danışanlarımız, meslektaşlarımız ve tüm sektörler için danışmanlık vermekte, ışık tutup, yol arkadaşı olmaktayız.

 

 

Şeyda Hancıoğlu – Kurucu

1985 yılında Almanya’da doğdu. Eğitim hayatını Almanya’da tamamladıktan sonra iş hayatına yeni kurulan bir inşaat şirketinde "Office Manager" olarak başlamıştır. 4,5 sene çalıştıktan sonra 2012 ‘de İstanbul’a yerleşmiştir. Almanca dil bilgisini kullanarak çeşitli sektörlerde Üst düzey yönetici asistanı olarak görev almıştır. Çalışma hayatı boyunca disiplinli olmayı tercih etmiştir. Sürekli kendine kurallar koymak hedeflerine ulaşmasını sağlamıştır. Sosyal çevresi sayesinde kısa sürede Türkiye’ye adapte olmuştur. Şeyda Hancıoğlu, Haziran 2019’da YönAst Platformunu kurmuştur. YönAst bünyesinde yaklaşık 750 Yönetici Asistanı bulunmaktadır. Haziran 2020 ‘de YönAst Eğitim & Danışmanlık şirketini kurmuştur. İşe Alı, Seçme ve Yerleştirme, Etkili Özgeçmiş Hazırlama, İş Arama Teknikleri, Kariyer Danışmanlığı, Mentorlük gibi konularda hem yüz yüze hem online platformda aktif olarak eğitim etmektedir.

Profesyonel yönetim becerilerini, edindiği başarıları ve performansını, her koşulda gayretli olmaya ve istikrarlı çalışmaya bağladığını belirten Şeyda Hancıoğlu, iş yaşamındaki tecrübelerini, yeni mezunlara önerilerini, uzmanlık alanları ile ilgili paylaşımlarını yazılarında paylaşmaktadır. Ayrıca çeşitli kurumlarda eğitimler vererek, gelecekteki meslektaşlarını iş hayatına hazırlamak amacındadır.

Şeyda Hancıoğlu; İnsan kaynakları, Seçme ve Yerleştirme, Şirket Yönetimi, Organizasyon ve Koordinasyon alanlarında yetkindir.

Ekim 2020 'de www.asistanla.com markasının lansmanını yaparak Yönetici asistanlığı mesleğini dijital çağa uyarlayarak, yenilikçi bir soluk getirmiştir.

Pandemi sürecinde yaklaşık 50’ye yakın canlı yayın yapmış olup, yayınlara devam etmektedir.

Ocak 2021 itibarıyla Bartın Üni. Ulus MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü Danışma Kurulu Üyelik görevi başlamıştır.

Yardımlaşma derneklerine üye olup çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almaktadır. İlgi alanları ise Tiyatro, Sinema, seyahat etmek, E-ticaret, Takı tasarımı ve Sosyal Medya yönetimidir.

Dijital çağda ihtiyaçlara yönelik nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile doğan, Yurt dışında güçlü iş ağına sahip YönAst Eğitim & Danışmanlık işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile farklı sektörlere yönelik istihdam taleplerine yanıt vermektedir. Gelişim Partnerleri ile eğitim ve yeniden yapılanma süreçlerine destek veren YönAst Eğitim & Danışmanlık profesyonel eğitmenleri ile tecrübelerini aktarmaktadır.