Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Dijital çağın ihtiyaçlarına yönelik, nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile yola çıkan , yurt dışında güçlü iş ağına sahip YönAst Eğitim & Danışmanlık, işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile bir çok farklı pozisyon ve özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas bir pozisyonda,istihdam taleplerine yanıt vermektedir.

İhtiyaçlara yönelik kurumsal eğitimler vererek sektördeki bu açığı kapatmayı hedefliyoruz. Özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas pozisyonlarda daha detaylı eğitimler vermekteyiz. Tüm sektörler için, başarılı eğitmenlerle çalışıp, gelişmeye devam ediyoruz.

 

Sektör konusunda en zor kazanılan tecrübeyi, uzun yıllarca biriktirmiş ve bilgisi ile deneyimlemiş uzmanlarımızdan dinlemenizi ve onlara danışmanızı sağlıyoruz. Kendinizi ve kariyerinizi geliştirip, bir sonraki adıma hızlıca geçip, yol almanıza destek oluyoruz.

Alanında uzman kişiler ile mesleki anlamda birçok soruya yanıt arayan danışanlarımız, meslektaşlarımız ve tüm sektörler için danışmanlık vermekte, ışık tutup, yol arkadaşı olmaktayız.

 

 

Şeyda Hancıoğlu – Kurucu

1985 yılında Almanya’da doğdu. Eğitim hayatını Almanya’da tamamladıktan sonra iş hayatına yeni kurulan bir inşaat şirketinde "Office Manager" olarak başlamıştır. 4,5 sene çalıştıktan sonra 2012 ‘de İstanbul’a yerleşmiştir. Almanca dil bilgisini kullanarak çeşitli sektörlerde Üst Düzey Yönetici asistanı olarak görev almıştır.

Şeyda Hancıoğlu, Haziran 2019’da YönAst Platformunu kurmuştur. YönAst bünyesinde yaklaşık 700 Yönetici Asistanı bulunmaktadır.

Haziran 2020 ‘de YönAst Eğitim & Danışmanlık şirketini kurmuştur. İşe Alım, Seçme ve Yerleştirme, Cv Danışmanlığı, Mülakat Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Mentorluk gibi konularda hem yüz yüze hem online platformda aktif olarak eğitim vermektedir.

Profesyonel yönetim becerilerini, edindiği başarıları ve performansını, her koşulda gayretli olmaya ve istikrarlı çalışmaya bağladığını belirten Şeyda Hancıoğlu, iş yaşamındaki tecrübelerini, yeni mezunlara önerilerini, uzmanlık alanları ile ilgili paylaşımlarını yazılarında paylaşmaktadır. Ayrıca çeşitli kurumlarda eğitimler vererek, gelecekteki meslektaşlarını iş hayatına hazırlamak amacındadır.

Ekim 2020 'de www.asistanla.com markasının lansmanını yaparak Yönetici asistanlığı mesleğini dijital çağa uyarlayarak, yenilikçi bir soluk getirmiştir.

Ocak 2021 itibarıyla Bartın Üni.Ulus MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü Danışma Kurulu Üyelik görevi başlamıştır.

Nisan 2021 itibarıyla TEV – Türk Eğitim Vakfında Gönüllü Mentorluk yapmaktadır. Kasım 2021 de EMCC Akredite Mentor unvanına sahip olmuştur.

2019 dan bu yana , Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi, Sanal Asistanlık, İş Hayatının Püf Noktaları adlı eğitimleri vermektedir.

Dijital çağda ihtiyaçlara yönelik nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile doğan, Yurt dışında güçlü iş ağına sahip YönAst Eğitim & Danışmanlık işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile farklı sektörlere yönelik istihdam taleplerine yanıt vermektedir. Gelişim Partnerleri ile eğitim ve yeniden yapılanma süreçlerine destek veren YönAst Eğitim & Danışmanlık profesyonel eğitmenleri ile tecrübelerini aktarmaktadır.